Osoby, które zwrócą się o pomoc do wykwalifikowanych pracowników mogą skorzystać z proponowanej przez naszą agencję oferty. Detektywi podejmą się rozwiązania każdej sprawy, dobierając najlepsze środki działania z ogólnie dostępnych. Za sprawą swoich kontaktów, zebrania materiałów oraz podjęcia stosownych środków możemy odnaleźć dawno niewidzianych znajomych, z którymi zerwał się kontakt klienta lub osoby, które w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęły.

Ogół działań prowadzonych przez nas w przypadku takiej sprawy koncentruje się wokół ustalenia miejsca pobytu oraz zgromadzenia informacji, na podstawie których dokonuje się oceny okoliczności zniknięcia. W niektórych przypadkach prowadzenie poszukiwań trzeba rozszerzyć poza granice naszego kraju, jednak nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Świadczone przez nas usługi detektywistyczne mogą także obejmować gromadzenie materiału dotyczącego niewierności jednego z małżonków, ponadto w trakcie śledztwa pamiętamy o tym, żeby zachowywać się dyskretnie i nie wzbudzając niczyich podejrzeń. W czasie obserwacji partnera sporządzamy materiały dowodowe w postaci zdjęć oraz filmów video, które mogą okazać się kluczowe w czasie rozprawy rozwodowej.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy także wywiad gospodarczy, obejmujący zgromadzenie informacji, dotyczących potencjalnego partnera biznesowego oraz prowadzonej przez niego zgodnej bądź niezgodnej z prawem działalności. W trakcie śledztwa weryfikowane są wszystkie dane, na podstawie których można ustalić czy osoby pracujące w korporacji są tymi, za które się podają. Ponadto zebrana dokumentacja dostarczy informacji o rodzaju prowadzonych działań oraz przeprowadzonych przekształceniach prawnych, jeżeli takowe się pojawiły. Poza tym detektyw pracujący w naszej firmie sprawdzi jak przebiegały dokonywane przez firmę transakcje i na ich podstawie określi czy miały miejsce oszustwa. Proponowane przez nas klientom usługi detektywistyczne polegają również na sprawdzeniu przeszłości osób, zwłaszcza tych, które zleceniodawca zna od niedawna. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy klient zamierza związać się z daną osobą, ale niestety podejrzewa, że nie jest ona do końca szczera. Nasi detektywi odkryją prawdę, analizując przeszłość takiej osoby i rozmawiając z ludźmi, którzy kiedyś ją znali.

Ponadto oferowane przez nas usługi detektywistyczne są skierowane zarówno do ludzi mieszkających w takim mieście jak Warszawa, jak i tych w całej Polsce. Dzięki korzystaniu ze specjalistycznych metod oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń możemy rozwikłać najtrudniejsze sprawy, mając na uwadze zadowolenie klienta. Doświadczeni specjaliści pracujący w naszej firmie podejmują się wielu zadań m.in. sprawdzenia wiarygodności pracowników, na podstawie której można określić czy podane w CV dane nie są przesadzone. Przy pomocy profesjonalnych metod detektywi ustalają czy osoba taka rzeczywiście nie była karana a przedstawiane przez nią referencje są zgodne z rzeczywistością. Poza tym wykwalifikowani pracownicy naszej firmy w swojej pracy często obserwują osoby podejrzane, ponieważ jest to najbardziej wiarygodna i najszybsza metoda zbierania materiału dowodowego. Niestety działania takie mogą wzbudzić w obserwowanym podejrzenia, dlatego detektywi działają w ukryciu i starają się nie zwracać na siebie uwagi. Realizowane przez nas usługi detektywistyczne Warszawa to także wykrywanie podsłuchów, przy pomocy których możliwe jest zbieranie poufnych danych na temat klienta. Niestety sytuacje takie zdarzają się coraz częściej, więc osoby chcące zadbać o swoją prywatność powinny skontaktować się z nami, ponieważ w fachowy sposób zlokalizujemy urządzenie podsłuchowe i usuniemy je.

Zespół naszych pracowników gwarantuje profesjonalne podejście do każdej ze spraw, skrupulatne zbadanie okoliczności i przeanalizowanie zgromadzonego materiału, na podstawie którego wyciągane są wnioski. Szczególną wagę przykładamy do satysfakcji i zaufania klienta, dlatego zawsze działamy w porozumieniu z nim, co pozwala nam na dotrzymanie wszystkich warunków zawartej umowy.