Kapitałem w firmach są przede wszystkim ludzie i wiemy jak ważne jest zatrudnienie godnych zaufania osób. Dlatego weryfikujemy zarówno kandydatów do pracy jak i zatrudnionych już pracowników. Nasze Agencje detektywistyczna Warszawa sprawdzą ich wiarygodność, potwierdzamy referencje, posiadane uprawnienia i historię zatrudnienia. Ważne jest dla nas aby ludzie, którym nasi klienci chcą zaufać zawodowo były osobami uczciwymi i wiarygodnymi.

Gdy twój potencjalny pracownik wydaje się świetnym kandydatem i przedstawia znakomite cv z referencjami z odległych zakątków świata, nie musisz zgadywać czy są prawdziwe – my dokonamy takiego sprawdzenia za Ciebie.

Czy wiesz o tym, że około 30% kandydatów do pracy „udoskonala” swoje cv lub zamieszcza w nich opisy stanowisk i obowiązków, o których słyszała, ale nigdy ich nie wykonywała? W naszym kraju nie ma obowiązku legitymowania się dokumentami potwierdzającymi niekaralność – dlatego agencje detektywistyczne Warszawa mogą sprawdzić zarówno w Polsce jak i zbadać czy kandydat do pracy nie zostawiła za sobą niechlubnej przeszłości poza granicami naszego państwa. Czasami przedstawiane referencje zostały sporządzone bez wiedzy byłego pracodawcy, albo osoba przedstawiana jako były pracodawca nie ma pojęcia o tym, że miałaby zatrudniać daną osobę a tym bardziej ją „gorąco polecać, jako znamienitego i godnego najwyższego zaufania pracownika”.

Zdarza się, że kandydat jako pracownik wykazywał się dużą inwencją i zaangażowaniem, a jako pamiątkę zatrzymał dla siebie np. sprzęt biurowy i nagle zniknął z pola widzenia pracodawcy. O tym wszystkim nie dowiesz się z cv, ale my znajdziemy wszystkie informacje dopełniające pełnego obrazu kandydata do pracy.

Koszty zatrudnienia nowego pracownika to nie tylko inwestycja w procesy rekrutacyjne, szkolenie i wynagrodzenie danej osoby – niekiedy wybór nieodpowiedniego pracownika stanowi olbrzymią stratę czasu, zaufania i niewykorzystanych korzyści dla firmy. Pamiętaj o tym, że ludzie naprawdę są dla firmy najcenniejszym kapitałem i warto zainwestować w dokładny proces selekcji i rekrutacji – taki inwestycja zawsze procentuje.